Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes vennem egy Huawei p10...

Érdemes vennem egy Huawei p10 lite készüléket? Tapasztalatok és vélemények is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy jó telefont és a Huawei nagyon megtetszett. De nem tudom hogy érdemes lenne-e megvenni. Milyen a kamerája és jól fut-e rajta minden? Ezt is szeretném megtudni!

2018. ápr. 17. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem huawei ipszolonosom van, nagyon szeretem, könnyen kezelhető, sok a memória/plusz sd kártya nélkül is/, jó a kamerája, nemcsak szelfire, és nekem minden játékot, egyebet rendesen vitt eddig. Csak ajánlani tudom, okos paraméterekkel sajnos nem tudok szolgálni.

Sőt, már háromszor mocskosul pofára esett és be van törve, de semmi baja az érzékeléssel, pedig már négy hónapja futnak végig rajta a törésvonalak, azaz tartós. A samsungom egy leesés után egy kis csík miatt elpusztult.

Annyi, hogy gyorsan merül, de hát az úh telefonok mind ilyenek, meg ha kinyomsz rajta rendesen minden wifit egyebet, akkor viszont nagyon gyorsan tölt.

Szóval nekem nagyon bejön, nagyon szeretem.

2018. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem ez lesz a megfelelő telefon!😊
2018. ápr. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!