Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előre megálmodtam hogy rossz...

Előre megálmodtam hogy rossz lesz az életem?

Figyelt kérdés
Na az volt még olyan 3-4 évvel ezelőtt hogy azt álmodtam hogy nagyon rosszul éreztem magam senki se foglalkozott velem össze vissza voltam zavarodva teljesen egyedül voltam és nem volt kijútt mármint megoldás ugyanabban voltam... Nagyon szar érzés volt.. és most vagyok abban mármint 2 éve a cselekvésem valahogy meghalt nehezen tudok cselekedni.. Össze vissza képzelődok hogy majd ez lesz nekem meg ez valahogy nem tudok ezzel leállnia képzelődéssemmel ettől nem tudok cselekedni teljesen hozzám nőtt ez a képzelődés... Elsőre tuti hülyeségnek hallatszik de nagyon rossz érzés ez..:( nem tudok senkivel sem elbeszélni már hangom sem nincsen 16 éves vagyok de úgy viselkedek mint egy 12 éves mondták már hogy mivan velem.... meg szeretnék hallni..

2018. ápr. 19. 00:31
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudok túl lépni ezen a problémán mindig gondolkozok meg akarok halni nagyon rossz senkinek sem kívánom ezt.. meg azt kifelejtettem hogy más környezettben kerültem ahol nagyon piszkálnak és attól meg rosszabb lett a helyzetem még depressziósabb lettem nem tudok elmenni onnan teljesen lehúznak
2018. ápr. 19. 00:37
 2/5 anonim válasza:
Nem ismertetted velünk a pontos szituációd, sőt számomra azsem nagyon derült ki, hogy az álmod hogyan kapcsolódik a jelenlegi élethelyzetedhez, nekem ez inkább depressziónak tűnik, de ne könyveld el magad annak, ill nem minden depresszióban szenveő egyénnek van szüksége gyógyszeres kezelésre.Én is volt ugyan ilyen helyzetben ,ugyan ennyi idősen, én ekkor mindig azt mondoggattam magamnak, hogy segítsz magadon,és az Isten is megsegít.Nem vagyok vallásos, de van valami ebben a mondásban, megtettszett és próbáltam úgymond segíteni magamon.Én is sokat gondolkoztam az öngyilkosságon annak idején, de aztán úgy voltam vele, hogy mielőtt még megtenném megpróbálok valamit kihozni a jelenlegi helyzetemből, dolgozni az ügyön az önsajnáltatás helyett és majd csak lesz valahogy, ha nem sikerül, és minden csak rosszabb lesz, majd megtezem..na hát ez 10 éve volt, és azóta is élek, voltak jobb, rosszabb időszakok azóta is, de ez a hozzáállás segített a túlélésben, sőt abban is, hogy valami jobbat teremtsek...Ne add fel, sok sikert!!
2018. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
F/L vagy?
2018. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekem ez ennéál rosszabb mert én csak ugy tudook cselekedni hogy gondolkozok és ugy egész nap csak gondolkozok és ez nagyon nagy baj nem tudok annélkul cselekedni ez fájj nagyon mivan velem nem tudom jajj Istenem segítsc kérlekkk!! Mindig azon gondolkodom hogy amikor van egy pillanat hogyan kéne rá reagálni még beszélni sem tudok mindig bemagolok valamit hogy majd mit fogok mondani ezt már nem birommm nem tudom mivan velem. Azért lettem ilyen mert sztem nagyonvissza vagyok fejlodve.. mint egy gyerek hogy amit elképzelek azt cselekszem meg olyan kis hulyeségeket pl:hogy most legyunk ilyenek meg olyanok Pl.személyiség untánzóó már 2 éve mindennap ugyanazon gondolkodom nem tudom kiverni a fejembol azt a szituácoit..... Nagyon gyenge vagyok Inkább meghalok ennyi kész vége..
2018. ápr. 20. 15:51
 5/5 A kérdező kommentje:
kérem Istentol mindig hogy mire vezet ez mire jo ez hogy egyáltalán nem tudok kijuttni belole
2018. ápr. 20. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!