Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is beképzelt...

Szerintetek is beképzelt Millie, vagyis Tizi a Stranger Things-ből?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon beképzelt azt Józsi körülötte forog a világ.

Olyan ruhákban jár 14 évesen mint ha 20 éves lenne...minek neki ennyi idősen magassarkú? Azt hiszi magáról h ő az isten..



2018. ápr. 20. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Józsi vagy nem, azt teszi, amit a rendező mond neki.
2018. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Határozott és beszédes.Híres és aki híres azoknak általában illik megadni a módját hogy hova hogyan menjenek.Millie egy nagyon tehetséges kislány szerintem és egyáltalán nem beképzelt.Van aki Jacob Sartorius miatt utálja nemtom együtt vannak e most.Es igen láttam azokat a videókat a riportokrol amikor mindenkinek a szavába vágott.Igazi társasági ember és hiperaktív egy kicsit sztem.Nem érdemli meg hogy így banjanak vele mert EMBER és csak 14 eves.Es nem,nem vagyok Millie rajongó de úgy gondolom ezek alapján nem kéne utalnod ot.Es amúgy 14 évesen nem csak ő öltözik úgy.Te őt látod mert híres,itt-ott láthatod a tvben, sorozatokban stb.De akiket nem látsz,azok között is vannak ilyen emberek.Es ha szeret így öltözködni akkor miért ne?Jól áll neki,szép lány, nőies sztem a korához képest.Es ugye tudod hogy ki kell oltoznie legalábbis adjon neki módot a megjelenésének.Tudod mennyien fogják látni őt és azon is sok múlik hogy szépen öltözik ki vagy nem ad a megjelenésére.Egy talk showba ha megy vagy dijatadokra stb.Nem otthon repeszt magassarkúban és miniszoknyaban.Ennyi.
2018. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Manapság minden korabeli színésznő így öltözködik. Nincs ebben semmi fura
2018. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 éves de ne zavarjon =)
2019. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tizi-nek hívják a szinkronos verzióban? Jézus :DD
2019. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4 Bocsi de mi? 😂😂
2019. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!