Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek igényes, rendezett?

Hogyan legyek igényes, rendezett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok, gimibe járok, mellette heti 3-4 alkalommal sportolok, zenesulis vagyok, járok külön matekra és németre. Szóval eléggé pörgős az életem (de ez mondjuk egy mai középiskolásnál normális). Amióta az eszemet tudom igénytelen és eléggé lusta is voltam. Az előző egy évben viszont megpróbáltam összeszedettebb, szorgalmasabb lenni és többé-kevésbé sikerült is,de végül túlhajszoltam magamat és az idei évben már megint szét voltam esve.

Próbáltam felállni,többször, de mindig ugyanaz a vége: túlpörgés, szétesés.

Van valami tippetek, hogyan tudnék rendezett és összeszedett lenni, anélkül hogy kényszeresen és maximalistán viselkednék?


A válaszokat előre is köszönöm 😊



2018. ápr. 21. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!