Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helix piercing szúrása mennyir...

Helix piercing szúrása mennyire fájdalmas? Hol érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani jó piercinges szalonokat és hogy kb mennyibe kerül a szúrás? Előre is köszönöm:)

2018. ápr. 22. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire fáj, az teljesen egyéni, mindenki csak a saját tapasztalatát tudná elmondani. Van, hogy nagyon, van, hogy alig. Ha jó helyen csináltatod, a szúrás maga nagyon gyors (és biztonságos), ezért szerintem nem kell tőle félni. A gyógyulás viszont akár 2 évig is eltarthat! Ez nem azt jelenti, hogy addig folyamatosan úgy fáj, mint a szúrás utáni pillanatokban, de amíg nem gyógyult meg teljesen, érzékeny lehet. Elképzelhető, hogy egyáltalán nem fogsz tudni aludni rajta addig, begyulladhat, elfertőződhet, fájhat ha hozzáérsz. Ez ijesztően hangzik, de ez az időszak nem mindenkinél ilyen hosszú, és közben nem fáj folyamatosan. Ha nagyon vigyázol rá, nem lesz probléma, csak jó tudni, hogy mire lehet számítani.


Az ára általában 4-6 ezer körül van attól függően, hogy hol csináltatod, milyen ékszert kérsz, vagy viszel-e sajátot. Mivel nem tudom merre laksz, helyet nem ajánlok. Szerintem nincs olyan hely, amiről ne hallanál negatív véleményt is, akármilyen jól végzik a dolgukat. Fontos, hogy nézd meg munkáikat (legjobb, ha van ismerősöd, aki náluk csináltatta). Figyelj, hogy mindent fertőtlenítsenek, mielőtt szúrnak. Ha valami nem szimpatikus, ne szégyellj felállni és otthagyni őket, mert a te élsz évekig a piercinggel. Ha nem megfelelően csinálják, csúnya lesz vagy elfertőződhet, keress mást.


Érdemes elsőre titán ékszert választani, mert könnyebben gyógyul, kisebb az esélye a gyulladásnak és nem allergizál.


Így leírva talán ijesztő, de én több piercinggel tapasztalatból azt mondom, ne félelemből dönts. Sem a szúrás, sem a gyógyulás nem olyan rossz. Ezek elmúlnak, viszont cserébe sok-sok évig gyönyörű ékszered lesz.

2018. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bárhol csináltathatod, ahol steril cuccok vannak és szúrják, mert lövetni nem szabad. Nekem a sima alul lévőek (4 db egymás felett) jobban fájt, a helix kb 1/10, vagy annyi se, kérdeztem miko szúrja, mikor mondta hogy már bent van:DD
2018. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!