Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani Ecchi...

Tudtok nekem mondani Ecchi animéket?

Figyelt kérdés
Ilyen nagyon ECCHI animékre gondolok mint pl a kiss x sis.Romance/Ecchi/School ilyesmik.De azért irhattok nem annyira perverzeket is csak legyen benne ecchi, meg romantika.Minnél többet.(ha lehet kicsit irhattok roluk nem sokat csaak keveset).Válaszokat előre is köszi.

2018. ápr. 22. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

No Game No Life

Kill la Kill

Nanatsu no Taizai

Shokugeki no Souma

Prison School

Bakemonogatari

Darling in the FranXX

2018. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Prison azt láttam már hat az iszonyet vicces volt meghaltam rajta.:D
2018. ápr. 23. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

dears - scifi ecchi, egyszerű, de nagyszerű, aranyos vígjáték.


k - univerzum, első évad: "k-prject", majd mozi: "k - missing kings", majd második évad: "k - return of the kings"

- a legjobb grafikájú anime, amivel eddig találkoztam. Nem a történet az erőssége, hanem a grafika, és a sajátos hangulat, általában közepes tempójú, olykor mélázó, én imádom, egyébként meg harcias klánokról szól, fele részben akció, olyankor felgyorsulnak az események, aztán visszalassulnak. Neko, aki hajlítja a teret és cicából változik szexi csajjá, képezi az ecchi vonalat.

Olykor szomorkás, furcsa, morfondírozó a hangulat, de többnyire vígjáték.


popotan - kissé szomorkás melodráma, de az ecchi jelleg kompenzálja ezt.


tasogare otome x amnesia - dark fantasy horror vígjáték ecchi. Szomorkás és vicces, hol ilyen, hol olyan, mégse PomPom. :P

2018. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. máj. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!