Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sportsdirect-ben visszaveszi...

A sportsdirect-ben visszaveszik az árut?

Figyelt kérdés

Vettem ismerősömnek bokszhoz egy géles bandázst, viszont itthon vettem észre hogy mind a kettő bal kézre való... Nem is értem miért van benne 2 balos, néztem oldalon és ott is 2 jobbos v balos volt. Szóval vissza akarom vinni Pestre, de vidéki vagyok igy necces az utazás is és pénz.

Hivtam őket telefonon 5x egymás után, különböző időpontokban de nem veszik fel sose. Megvan a blokk hozzá és össze is van még kötve a két kesztyű valamint a karton lap is megvan hozzá csak leszedtem, visszakérhetem a pénzem igy vagy legalább vissza veszik úgy ha kihozok egy zsákoló kesztyűt és ráfizetek +3ezer ft-ot?


Azért teszem fel a kérdést mert olvastam a bolt véleményeit és sokaknak nem fizetnek vissza vagy nem fogllakoznak velük, ilyen esetben mit lehet tenni? Panaszkönyv vagy valami más ha erre kerülne a sor? Vagy ha nem akarják azt odaadni? Holnap mennék fel :/



2018. ápr. 23. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!