Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kis ripacs drama queen tinikén...

Kis ripacs drama queen tiniként volt egy önvagdosós időszakom, amit azóta jócskán megbántam. Tetoválás híjján esetleg van valami ütős módszer arra, hogy ha nem is tudom elfedni, de legalább elvegyem az élét a látványnak?

Figyelt kérdés

Mit tudom én, mondjuk felírni a karomra egy smiley-val, hogy "na ezt ne csináld", vagy ilyesmi. Bevállalós goth perszóna vagyok, akár extrém megoldások is gyühetnek


Tényleg csak az a lényeg, hogy ha az emberek meglátják, ne azt a szuicid hajlamos, öncsonkítási kényszeres kis tinit lássák, akit már kinőttem. Persze az a legjobb, ha olyan tanácsot tudtok adni, ami elfedi a hegeket, de ha végképp nincs más, tényleg jöhetnek ilyen idétlenebb ötletek :D már azon is gondolkodtam, megrajzolom virágnak, mintha a heg lenne a szára

Igen, tudom, húzzak hosszú ujjút, de már évek óta ezzel szenvedek, és egyszerűen nem bírok ki még egy nyarat bennük, tetoválás pedig még nem került rájuk -de majd fog, szóval ezek a tanácsok csak ideiglenesen lesznek használva, nem így fogok lavírozni egész életemben


Szóval előre is köszi mindenkinek :D



2018. ápr. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol vannak a hegek? Alkaron, vagy csuklónál?

Amúgy grat, hogy ezen sikerült túllépned. :)

2018. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fel- és alkar, konkrétan válltól csuklóig csak annyira sikerült minden helyet kihasználni, hogy a tescós vonalkód beolvasót egyszer sikerült átvernem
2018. ápr. 28. 19:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, a legtöbb azért elég halvány, de itt-ott sikerült szép mélyre hatolni, úgyhogy például a felkaromon van két két miliméteres csík, illetve az alkaromon is két erőteljesebben feltűnő. A halványakkal még csak-csak el lehet lavírozni, de ezzel az erősebbekkel nem tudok már mit kezdeni. Nagyon elütnek, és elég ciki :D
2018. ápr. 28. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkarra kesztyű (nem téli, hanem olyan hosszú, vékony anyagú, nem tudom mi a neve😁), vagy esetleg szegecses, széles, bőr karpánt? Felkarra nincs ötletem.

Ez a tescos poén tetszett.😂

2018. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vállald fel szerintem nincs ebben semmi rossz
2018. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm...

Plasztikai sebész? Esetleg bőrátültetéssel megoldhatja, ha nagyon olyan a helyzet, de kenőcsökkel, olajokkal, terápiákkal és még sok minden mással is lehet csökkenteni a hegeket.

Mondjuk egy teli, egész karos tetoválás nem olcsó, de elfedni elfedi, csak tapintásra marad ugyan olyan.

Lehet tenni ezt poénosan is, mint vonalkód, vagy amőbához rács, esetleg odaírni, hogy az eddigi áldozataim... tehát akárhogy. Nem tudom, hogy pontosan mit is szeretnél. Végleg megszabadulni tőlük? Akkor az orvost mondanám. Vagy csak elrejteni őket? Arra jobb a tetoválás, vagy akár, mivel bevállalós goth perszónaként jellemzed magad, az ehhez tartozó ruhák, kiegészítők megvétele és hordása. Hosszú ujjúból is lehet bő, csipkés fekete, az el is takar és mégsem sülsz meg magában, már a napon már okozhat kellemetlen dolgokat, de arra ott vannak a napernyők és a hideg víz.

Orvosi esetben bőrgyógyász első körben, tetoválás esetében meg gyűjts hozzád közelebb álló, vagy csak neked tetsző mintákat, aztán majd egy profival beszéld meg, de mivel általában előre hónapokra tele vannak, így nem lesz könnyű, de sok sikert!

2018. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A végleges megoldás a tetoválás lesz, csak még nem mostanában, ezért kellene pár ideglenes megoldás. Van pár hálós ujjú ruhám, dehát csak nem hordhatom hetente ugyanazt, illetve a csipkekesztyűk sem mindenhol elfogadható viselet. A karpént például eszembe se jutott, azt nagyon köszönöm, sikerült is előhalásznom egy rég elfeledett darabot, de a felkar igazán a kérdéses... merthátugye egy fűzőhő oké a kesztyű, takar jócskán, de a felkar szépen kivillan.
2018. ápr. 29. 12:37
 8/8 csatrad ***** válasza:

szemceruzaval huzd ki valami absztrakt vagy ami epp eszedbejut dologra.

a masik megoldas a ne foglalkozz vele, mert nagyon jo tarsalgas kezdo lehet.

2018. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!