Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bosszúallók Végtelen háború?

Bosszúallók Végtelen háború?

Figyelt kérdés

Megnéztem a filmet viszont a véget nagyon nem értettem . Akik elporladtak azok véglegesen meghaltak , vagy mi történt velük?

Valaki kérlek válaszolja meg.

Előre os köszi!


2018. ápr. 28. 22:47
 1/6 egyre válasza:
100%
Biztos lesz folytatása majd megtudod😆
2018. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Spoiler

Szerintem a nagytöbbséget visszahozzák, de Lokit kétlem. Dr. Strange azt mondta, hogy semmi esetben sem fogja odaadni az időkövet, de mégis megtette. Azt is mondta, hogy több millió lehetséges variációt látott (jövőkre), de csak egyben fognak győzni. Azért adta oda a követ, mert a későbbiekben csak így tudják majd legyőzni.Ezt a stáblista utánni film is igazolja. (Szerintem)

2018. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2018. ápr. 29. 19:18
 4/6 anonim válasza:
A végén kiírták, hogy a bosszúállók visszatértek.;)
2018. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+bár póki meghal a végén, már tudjuk, hogy lesz új pókember film. Ugyan ez a helyzet a galaxis örzőivel, egyedül a mosómedve (Rocket asszem)marad életben meg Gamora nővére, de már bejelnetették a 3. galaxis örzői filmet :D
2018. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lokit szerintem se tudják de a kvantum világ az idő utazás nem kizárt youtubera írd be bosszúállók végjáték mind két előzetest nézd meg
2019. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!