Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tételezzük fel, hogy minden...

Tételezzük fel, hogy minden növény elpusztul a világon, és nem lehet semmit se termelni, a termőföldek terméketlenné válnak. Szimplán húsevéssel meddig lehet túlélni, és hogy lehet a szükséges vitaminokat beszerezni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig lehet túlélni, ameddig a húst biztosító állatok éhen nem halnak. Ha nincs növény, nincs hús sem. Ezt kihagytad a számításból...

Az meg nem valid válasz, hogy a húst a mélyhűtőből veszed elő.

2018. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar elpusztulnánk.
2018. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden növény elpusztul, akkor a vitaminok pótlása lenne a legkisebb problémánk...
2018. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden növény elpusztul, akkor mi is elpusztulunk.
2018. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1. Nem hagytam ki a számításból. Az az igazság, hogy a túlélési ösztön előbbre való, és és egymást falnánk fel, nem pont a mélyhűtős megoldásra gondoltam.

# 2-3. igazat adok, minden növény nem pusztulhat el, oxigén nélkül "kicsit" kellemetlen lenne.

A termesztett növényeket nem tudnánk előállítani mondjuk akkor. Áh mindegy, igazából csak felmerült ez bennem, de mindegy, nem gondoltam át eléggé a nyilvánvalót.

2018. ápr. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!