Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a twitch prime-al?

Mi lett a twitch prime-al?

Figyelt kérdés
KB egy hónappal ezelőtt beszereztem egy amazon prime ot.Aztán azt összecsatoltam a twitch fiókommal és felíratkoztam vele egy csatornára. Viszont mai napokra eltünt a feliratkozámos a sub emotok meg ezek. Ez azért van mert lejárat előtt lemondtam ? Bár nem hinném mert kb 1 hete mondtam le és az utóbbi napokban még ott voltak az emoticonok.... Tehát ja nem tudom hogy most mi a helyzet és hogy ez most miért van... Valami ötlet hogy miért is van ez? + ha valaki tudja hogy lehet megint felíratkozni azt köszönöm!

2018. máj. 1. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Letelt az egy hónap vagy nem?


"A Nem újítom meg opció kiválasztásával a feliratkozásod a jelenleg számlázott időtartam után lejár, és a következő fizetési időszakban már nem számlázza ki a rendszer. A kifizetett időszak hátralévő részében a feliratkozói jelvényed továbbra is megjelenik az adott csatornán (ahol ez alkalmazható)."


Van, amikor az emoteok nem mindig tűnnek el rögtön, ahogy lejár a feliratozás.


Újra feliratkozni a követés mellett tudsz.

2018. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!