Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Facebookon olyan embernek...

Szitakötő25 kérdése:

Ha Facebookon olyan embernek küldök üzenetet, aki nem ismerősöm, akkor lehetséges, hogy az engedélykérések közé megy, és esetleg nem veszi észre?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már, hogy véletlen nyitottam meg az engedélykéréseket, és láttam ott egy csomó régebbi üzenetet, amiket korábban nem is láttam. Most én küldtem valakinek, aki nem ismerősöm, azt írja ki, hogy kézbesítve van, de napok óta nincs válasz.

2018. máj. 1. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan üzenetem, amit fél év után vettem észre. S volt olyan, akit ismerősnek jelöltem, s két év után jelölt vissza. Simán lehet.

De az is lehet, hogy ignorálta az üzenetedet. Vagy letiltott.

Van ismerősöm, aki el szokta olvasni az üzenetemet úgy, hogy nálam nem jelenik meg, hogy olvasta.

2018. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!