Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikorra várható...

Szerintetek mikorra várható az első mensim? Többi lent.

Figyelt kérdés
12 és fél éves vagyok, szőrös vagyok hónaljamnál és lent is. Gyakran fáj az alhasam és már van fehérfolyásom kb.1 hónapja. Mellem meg csak egy nagyon kicsi van (alig kell rá top). Szerintetek?

2018. máj. 2. 14:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Igazából ezt senki sem tudja neked megmondani, de ha van fehérfolyásod, akkor 3 éven belül várható. Nekem pl. 2018. márc. 23-án volt egy ilyen elővérzésem, azóta egyenlőre semmi. 11 éves vagyok. Tehát ez mindenkinél más.
2018. máj. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia.Lehet kicsit késői válasz,de azért leírom.:) Én 12 éves leszek,nekem 2 hónapja jött meg,ekkor már szőrös voltam,fehérfolyásom is volt már jó ideje,a mellem nekem sem volt túl nagy,de top azért bőven kellet rá,most viszont jelentőset nőtt első mensi után.Nkem úgy volt a sztori,hogy először kicsit vizesebb volt a folyásom,aztán volt egy napig egy ilyen barna valami a bugyimon,aztán két hétre rá megint jött barna,de már durvább volt sokkal,végül átváltott vérre.Szerintem ne parázz rá,mert amúgy akkor jön meg,mikor nagyon nem gondlnál rá. ;)
2018. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel kb. egy hónapja van fehér folyásod még várhatsz. Ez igazából emberfüggő valakinek korábban van akinek később jön meg de mivel írtad hogy sokszor fáj az alhasad ezért azt ajánlom kicsit figyelj oda.Elmeletileg normális ha előtte mielőtt megjön indok nélkül faj az alhasad.Meghatározni nem lehet mikor jon meg de mindig legyel felkészült.Akkor nem érhet meglepetés.:)
2021. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!