Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak úgy hogy ne...

Hogyan hízzak úgy hogy ne csak hasra menjen a zsír?

Figyelt kérdés

Tudom elsőre úgy tűnhet ez a kérdés mintha azt kérdezném hogy hogyan street workoutozzak úgy hogy közben ne szélesedjen a hátam de leírom mire gondolok. :D

Szóval elég vékony/sovány fiú vagyok es nagyon nehezen hízok. Mindenki azt mondja rám férne egy 5-6 kiló és úgy döntöttem elkezdek picit hízni, testesedni hogy férfiasabb alakom legyen. Barátnőm imádja az alakom, de azt mondta hogy azt is imádná ha felszednék pár kilót es lenne egy pici hasam.

Úgy döntöttem meg is hizok picit es elkezdek enni (mostanság direkt túleszem magam és este direkt 2x szoktam kajálni sokaz), de pont ugy akartam hogy hasra ne menjen a zsír. Na most az a helyhet hogy valóban híztam, DE!!!! a testemen semmi változás nem lett, egyedül csakis a hasamon. Ne arra gondoljatok hogy nagy mackópocak lett, csak simán mikor leülök "gyürődik" a bőr a hasamon és ez a zsírsodás jele.

Annyit még hozzátennék hogy 2 éve kb edzettem hasra és mái napig ha befeszítettem a hasam akkor még mindig a felső 4 kocka látszódott de mostmár az sem tehát tényleg kezdek zsírosodni de eddig sajna csak pocakra sikerült. Valami tippek hogy hogyan hízzak, emberesedjen a testem, de ne hasra? :D

16/f



2018. máj. 5. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem összevissza zabálni kell ha izmosodni szeretnél minimális zsírosodással, hanem okosan kell. [link]

Ezt olvasgassad. Ha hízni akarsz, és nem izmosodni, akkor pedig jó úton jársz, nem tudod megparancsolni a testednek, hogy hol raktározza a zsírt.

2018. máj. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!