Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk/férfiak! Ki merne felvenn...

Fiuk/férfiak! Ki merne felvenni Meggingset nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Én személy szerint leggingset próbáltam és nagyon kényelmes.Külföldön elfogadott ez a gajta stílus,de itt Magyarországon szerintetek mi a helyzet? Jönne a bu*izás meg az ujjal mutogatás? Viszont a rózsaszín,tág nyaku pólók és a teljesen szűk farmerek nem tudom minek mondhatók.

2018. máj. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem árulnak ilyen férfi stílusú leggingset, sportos fajta van, de az sportra jó.

Én hordok ha hűvösebb van fekete nylon anyagú, latex hatásút,teljesen passzosat, nem érdekel búzának vagy árpának néznek, a lényeg, hogy jól érzem magam benne.

2018. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Megnyugtatlak, hogy leggingset, rózsaszín pólót és szűk farmert is a buzzantyúk vesznek fel.
2018. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#2 melyik lexikonba olvastad? Vagy stylist lapban, outfites blogban?

Vagy te is a lumpen proliként vagy okos?

2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló,tisztában vagy,hogy mit jelent az,hogy b*zi? Mert nem gondolom,hogy attól,hogy milyen ruhát veszünk fel,senki sem lesz búza.A teljes női ruhákba öltözésre más nevek vannak,pl. a crossdressing.Viszont itt nem a teljesen női átöltözés a lényeg,hanem,hogy a meggings kényelmes,szabad,és időtől függetlenül hordható,ráadásul vannak olyan fajták,ami az izzadságot is elvezeti,tehát biológiai szerepe is van.De ettől senki se fogja a saját nemét szeretni. :D
2018. máj. 6. 10:13
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés alatti részt kiegészitem,hogy az a fajta öltözködés crossdressingnek mondható,de az emberek a bu*izással jönnek.A crossdressing és a saját nem iránt való kapcsolat NEM függ össze.
2018. máj. 6. 10:19
 6/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
Az mi a rak???
2018. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 spintrin válasza:
81%

Szia, en hordok. Megszállott vagyok. Nemcsak este csavargatashoz, de mar hivatalo ugyek intezesemor, posta, bank, adohivstal, is abbam szoktam lenni.

Mondjuk en fekete mubor leggingset hordok, Calzedonia, de kenyelmes es imadom.

Te hol szoktal es milyet hordani?

39 F Budapest

2018. máj. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már több fajtát vettem, calzedoniából nem, igaz az olasz fajták jók, legutóbb a Kik-ben vettem, ilyen fényes fajta fekete. Volt amikor hordtam ezüst metálost, de megbámultak és a családból mondták, hogy ne hordjam. Furcsa, hogy szabadidőbe sem járhat abba az ember, amibe jól érzi magát.
2018. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!