Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hírcsatornát nézzek...

Milyen hírcsatornát nézzek amiben nem egymás lejáratása, és pocskondiázása van80%ban hanem pl általános hírek, kevés politika. Szóval pozitívabb rezgésű. Van ilyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy külföldön és belföldön is ez a szokása a mainstream médiának, belátták, hogy ők a legnagyobb befolyásoló erő ami hatni tud az emberek agyára.

Ha valaki manapság információkat akar gyűjteni, akkor inkább YouTubeon kell keresgélni. Én fel vagyok iratkozva rengeteg tudományokkal/UFOkutatással/teológiával/kultúrákkal/történelemmel foglalkozó csatornára, így minden nap találok valamilyen felfedezésről szóló videót a "Neked Ajánlott" részben. :)

2018. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy ne nézz híreket mert ami fontos és téged is érint az mindenképpen el fog jutni hozzád. Nem szivatod az agyad hülyeségekkel legalább. Hallgass zenét hírek helyett és nem leszel lehangolt sem.

Persze ez csak egy tanács és lehet csak én látom így. :D

2018. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!