Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy figura amit elméletileg csak 2019 elejétől lehetne majd kapni,itt ebay-en mégis meg lehet már most venni...ez hogyan lehetséges? Kamu lenne?


A figura eredeti linkje,amiben leírják,hogy mikor adják ki:

[link]


Illetve itt is ezt írják:

[link]


Ez pedig az ebay-es:

[link]


Ez az ebay-es egész jó árban van,mert máshol 99 dollárért találtam,természetesen csak előrendelési lehetőséggel... a másik kérdésem ehhez kapcsolódna: Ha esetleg előrendelésben rendelném meg,az mennyire lenne biztonságos? Illetve az előrendelés hogy működik?


Ez az előrendeléses,ami jóval drágább:

[link]


Vagy várjak 2019 elejéig? Attól félek,hogy hamar elkapkodják és lecsúszok róla...pár évvel ezelőtt is kiadtak egy ilyen bábut,az nagyobb és drágább volt,már sehol sem lehet kapni...szóval ezt most szeretném elcsípni :D


Most nyáron lesz a 18.szülinapom,így arra gondoltam,hogy ezt kérném...


Mi tévő legyek?

Előre is nagyon szépen köszönöm annak,aki egy kis időt szán rám és megnézi a linkeket! :)



2018. máj. 6. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Letekersz egy kicsit és látod, hogy pre-order, nem egy nagy tudomány. Azt nem tudom, hogy mi értelme, de a lényeg, hogy pre-order.
2018. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebay-en nem pre order van,hanem azonnal meg lehet rendelni...
2018. máj. 9. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok olvasni?


*SPECIAL OFFER FOR EARLY BID ONLY !!

*FREE TRACKING NUMBER, INSURANCE, BUBBLE WRAP & HARD CARTON BOX PACKAGE

WE are Selling 100% AUTHENTIC ITEMS!!

In Mint Condition with unopened box


PRE-ORDER ITEM ATTENTION: * EBAY POLICY 30DAYS LIMIT TO SHIP THE ITEM FROM THE PURCHASE DAY


***LIMITED QUANTITY FOR PRE-ORDER SPECIAL OFFER, FIRST CONE FIRST RE-SERVE !!


***AFTER PAYMENT CONFIRMED WILL SEND YOU EMAIL UPDATE THE EXPECT SHIPMENT DATE



***Please Notice that Buyers should waiting until released

*The release dates of pre-order items should be used only as a guide.

Release dates often vary in the hobby industry.Also, sales prices and specifications can vary due to manufacturing reasons.

2018. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!