Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chevrolet Cruze 2009 évjárattó...

Chevrolet Cruze 2009 évjárattól vagy Toyota Avensis 2005-től?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem egy 2005-ös újabb fajta swiftem van, egyszerűen imádnivaló kis autó, de msot sajnos kategória váltás miatt nagyobb autót szeretnék. Még mielőtt valaki félreértené, nagyon régóta nézegetem az autókat, rengeteg autó lefutott a fejembe, de valahogy a szívem mégis Avensis és Cruze felé húz. Sajnos a keretem amit megengedhetek olyan 1,8 millió nagyon plafon 2 millió és ezért az árba szeretnék autót venni. Sajnos avensiseket nagyon túlárazottnak érzem ,de megvan az oka gondolom, mindegyn em húzom időt szeretnék tanácsot kérni kinek mi a véleménye ezekről, sőt ha van másik autóról valami pozitív véleményed kérlek írd meg. Hasonló kategóriák érdekelnek, és annyi az elvárásom ne legyen 100 lóerő alatt, mert ha a swiftembe van 98 lóerő akkor nagyobb autóba kevesebb se legyen:) Segítségeteket köszönöm

2018. máj. 7. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval, azért ne legyen 100 ló alatt, mert a Te 2005-ös swiftedben is 98lóerő van.

...hát hogyne! ;)

2018. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a válaszod, de előrébb a "segítségeddel" nem lettem, remélem következő válasz hasznosabb lesz:)!
2018. máj. 7. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt keresgélj véleményeket:

[link]

2018. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen itt olvastam róla sokat már, de ritka az az autó amit itt szidnak:D
2018. máj. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!