Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Wattpad...

UnikornisPudin2- kérdése:

Miért van az, hogy a Wattpad manapság már szinte csak +18-ból áll, meg minden féle hülyeségből?

Figyelt kérdés

Akárhányszor belépek, mindig valami erotikus tartalmú könyvet dob ki. Ha rákeresek valamire, több mint a fele +18. De ha még felnőtt tartalom is van benne, akkor a helyesírás lenne jó...

Nem tudom, manapság az a menő, hogy mindent hibával és +18-al tömünk tele? És ezeknek az embereknek van sok követőjük. És ha ez nem elég, miért azokat a tehetséges írókat kell szídni, akik tényleg kitettek magukért? Ez most általánosítás volt, mert még vannak normális emberek, de nekem ez azért kicsit sok...


Bocsánat, a helyesírási hibákért, igyekeztem rendesen leírni.



2018. máj. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2018. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért van tele 18+-szal, mert a regisztráltak 90%-a 15-25 év közötti, akik hormonszintje épp az egekben van, szóval nyilván szeretnek a szexről írni és olvasni. :D

Nincs is ezzel baj, az ember élete jó nagy részében jóban van a témával, csak írják meg rendesen... (ritkán sikerül)

A helyesírásról, igényességről most azért nem fejtem ki a véleményem, mert még tart a sokkhatás. Mióta megláttam, hogy mennyi ember nem tud EGYETLEN szót sem helyesen írni, de ő KÖNYVET ír és úgy, ahogy puffan, értelmezhetetlenül publikálja is azt... azóta nem vagyok ugyanaz az ember. Komolyan, olyan szinten nem ismerik az anyanyelvüket, mint én a harmadik idegen nyelvem.

Ilyenkor mindig elgondolkozozm, hogy engedhették át őket második osztályba... SÚLYOS.

Szeretek Wp-n írni, ezért vagyok fent. Lehet, hogy kizárólag olvasni nem járnék fel. Még akkor sem, ha találkoztam már egy-két tényleg zseniális sztorival is. :)

Még annyi, hogy szerintem itt a követés nem az érdeklődést tükrözi. Kicsit úgy látom, olyan ez, mintha baráti kört építenének. Gimi 2.0. Rengeteg ember követi be a másikat, de soha egyetlen történetét sem nyitja meg. Emellett, rengeteg történet landol olvasólistákon, mégsem jár vele követés.

Minden oldalnak megvannak a saját játékszabályai, itt, ha sok követőt, vote-ot szeretnél, népszerű fandomot kell választanod, megspékelve egy kis vérfertőzéssel, és rövid fejezeteket kell publikálnod, de azt heti többször. Ha nem így teszel, azzal sincs gond, de nem éred el az ÁHÍTOTT milliós olvasottságot. Egyéni döntés, hogy mi a fontos. :) Ha komolyabb ambíciókkal bírsz, keress fel egyéb csoportokat is!

A Wp-et a helyén kell kezelni! Tinderre sem azért jár az ember, hogy megtalálja a férjét. :D


25N (aki egyetért)

2018. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!