Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felköltözzünk Budapestre vagy...

Felköltözzünk Budapestre vagy ne? Többi lent

Figyelt kérdés
A jelenlegi városban nincs előrelépési lehetőségünk a párommal és fontolgatjuk hogy felköltöznénk Budapestre,így is sok időt töltünk ott .Tetszik is nekünk de közben mindent 0-ról kéne kezdeni munka terén.Viszont ott jobban lehet keresni a szakmánkban de ugye az élet is drágább lenne.Mit gondoltok? Egyszer élünk bátornak kell lenni ? Vagy inkább maradjunk?

2018. máj. 8. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne. Vagyunk mar elegen.
2018. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az olyanokbol mint te egy is sok pedig.De tény hogy vagytok elegen..
2018. máj. 8. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok az oszintebol egy? Bocsi.
2018. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először a munkalehetőséget tisztázzátok és ha van mindkettőtöknek megfelelő állás, akkor a költözés. Minden drágább, minden rohanósabb, és nehéz jó munkát találni. Hiányozni fog a nyugalom.
2018. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha van pénzetek közeli kisvárosban házra vagy Buda csendesebb részein lakásra és van pénzetek autóra, akkor tudom ajánlani, egyébként nem igazán. több mint 10 éve jöttem fel a fővárosba és nagyon hiányzik a nyugalom, a jó minőségű étel és az, hogy legyen legalább egy 1 !!! darab szomszéd, akire lehet számítani és ne legyen kr3tén a lakóközösség fele.


Nagyon meg kell nézni, hogy hova akartok költözni, mert nagyon mellé lehet nyúlni. Az első néhány évben még nem nehéz a stresszt elviselni, de aki hozzá van szokva ahhoz, hogy zöldet lát minden nap, vagy saját kertje van, annak kurv4 para néhány év után. Szerintem nem érdemes hosszú távon Budapestben gondolkodni, mert élhetetlen (II, XII és X ker egyes részeit kivéve). Ez inkább egy amolyan fiataloknak való város, ahol eltöltesz pár évet és elhúzol jobb helyre, ha van lehetőséged.

2018. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Igen pár évre gondoltunk mi is aztán a családalapításkor vissza jönnénk ide a Balaton partra.
2018. máj. 8. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Vidékinek nem a legjobb választás.

Egyrészt, sokan jönnek ide... másrészt mindenki menekülni akar. A stresszt meg nem bírjátok, úgy látom.

2018. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!