Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem lenne halál, és öregedn...

Ha nem lenne halál, és öregedni is csak 40 éves szintig tudnánk, milyen törvényekkel lehetne a túlnépesedést szabályozni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40 éves SZINTIG. :D
2018. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törvény se kellene, a túlnépesedés miatti nyomor és éhinség miatt kialakuló járványok és háborúk lekorlátoznák a darabszámot.
2018. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csatrad ***** válasza:
az emberek ugyanugy belehalnanak betegsegekbe. egy kezeden meg tudnad szamolni hanyan maradnanak eletben huzamosabb ideig, szoval ehyaltalan nem nepesednenk tul. brutalisan sok hely van meg a foldon es meg rengeteget tudunk csinalni ha nagyon kell. a tulnepesedes inkabb csak logisztikai problemat okoz amibe beletartozik az is hogy a tudast elszalitani minden raszorulonak.
2018. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Csomo a F.a.sz.r.a :D na komolyra forditva ha az ember nem halna meg hmmm érdekes a téma igazábol szenvedés várni az embere a halál szerintem egy megváltás féleség nem tom mi van utána meg szününk létezni? esetleg ujjá születés? valami biztos lesz olyan nincs hogy nincs semmi (szerintem) röviden ha az ember nem halna meg a tul népesedés miatt nem férnénk el naponta meg hal legalább 300 ember ( lehet rosszul irom de van egy oldal ott pontosan számlálja és ez szerintem csak magyar ország az a 300) a születés perig 500 kb [link] itt a linke na a lényeg szenvedne a nép ha nem halna az ember nem tudom hogy érteted a dolgot ugy h 40 éves korig fiatal az ember de sebezhetö vagy ugy h 40 év a max szint a korig és meg se halunk ha ez lenne szerintem a föld nem birná ki hiába ekkora xxx népet már nem bir el egymást sodornánk a tengerbe elég sok mondon szenvedne az emberi faj igy is van elég szenvedés én aszt mondom a halál egy természetes dolog ami engem is érdekel az ember hozzá szokott igy nem érdekli a témá inkább ha eléri aszt a kort gondolkozik rajta de nem tudd mit csinálni ez inkább ilyen emberi ösztön tudod hogy meg halsz ezért természetes dolog persze meg születsz a mese meg ilyen f.a.sz.s.á.g.o.k miatt jössz rá a halálra ahogy meg nösz ugy felejtödik hiddel ha nem lenne ez a fel világositás a halálrol mindenki azon töprengene mi hogy lesz utána mi lesz stb... a kérdésedre vissza inkább haljunk meg ne legyen nö öregedés örök élet sebezhetetlenség ez a természet születünk,élünk,meghalunk hogy utána mi lesz meg tudod majd bennem például az van h csak nem lesz S.z.a.r :D nem vagyok hivö de hiszek azért abba hogy van halál után valami gondolj bele meg halsz és utána meg szünsz létezni aszt hogy? kimondani persze logikusan hangzik de ha bele gondolsz sztem hülyeség na bocs h hosszu lett saját vélemény ugy h nem kell kritizálni :DD :(
2018. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A halál csak egy szabály az életben, nem mi hoztuk. Viszont a Biblia is említ 900 éves embereket, nem volt s.z.a.r az életük. Az én véleményem az, hogy bármilyen rossz körülmények közt is él egy ember, megtalálhatja a szépet ott is, ahol más csak a s.z.a.rt látja. Gyermekkorunkban nem foglalkoztott minket a halál gondolata, talán boldogabbak is voltunk, talán pont azért.
2018. aug. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!