Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amszterdamba milyen a piros...

Amszterdamba milyen a piros lámpás negyed?

Figyelt kérdés
Nem veszélyes?

#Amszterdam #negyed #piroslámpás
2018. máj. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
K**rvajó.
2018. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem mondanám veszélyesnek. Igaz, mi hárman mentünk lányok csak megnézni, hogy milyen, mert az egyikünk azt mondta, ha már itt vagyunk Amszterdamban, akkor nézzük meg ezt is. :)

Tényleg, a lányok kirakatokban állnak, és ott rázzák, meg kelletik maguk. Voltak nagyon szép lányok, de olyanok is, akiken meglepődtem, hogy egyáltalán van rájuk kereslet... mondjuk ez is privát ügy, végül is nem nekem kell, hogy tetszenek, és lehet, hogy valami extrát tudnak.

Szóval azt mondanám: egyedül azért ne menj, de ha ketten, vagy társasággal mentek, akkor okés.

Egyébként este mentünk, és nem láttam semmi olyat, ami félelmet keltett volna egy turistában.

Zsebtolvajok lehetnek (hol nem?), de azt nem hinném, hogy megkéselnének, vagy ilyesmi. :)

2018. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!