Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a film címe?

Mi volt a film címe?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen láttam ezért elég kevés dologra emlékszek szóval a film története:

Repülős film annyi maradt meg belőle hogy felszálltak a repülővel volt bent egy lány az volt a főszereplő a lány hülyeségből felvette a légző maszkot a repülőt érte egy villám csapás ha jó emlékszek rá és mindenki rosszul lett vagy elájult a repülőn csak az egy lány nem és az irányította a repülőt ami még úgy megmaradt hogy próbálták megmenteni a lányt de nem sikerült mert egy másik repülő rá csatlakozott ere a repülőre ugye ez egy utasszállító repülőgép egy kötélen aszem mindenkit sikerült átjuttatni csak a lányt nem. Repülőgép tudta irányítani magát ugye robot pilóta ha be volt kapcsolva de leszállni nem tudod magától ezért a lány tette le a gépet valamint még a végén a telefon is lemerült nem tudtak segíteni a lánynak leszállás előtt szóval jaa kb így ennyi maradt meg belőle csak pár dolog és az is szétszórt talán hogy 10 éve hogy nem láttam a filmet most a napokba újra eszembe jutott meg is nézném csak a címét nem tudom ha valakinek esetleg ismerős lenne a film akkor írjon címet ! Köszönöm !



2018. máj. 9. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem erről a Légörvény 4.: Viharzóna című film ugrott be, hátha erre gondoltál te is.
2018. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!