Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk hogy eltűnjön?

Wattaduck kérdése:

Mit tehetnénk hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kényes üggyel kapcsolatban szeretnék feltenni egy kérdést, mert mostmár tényleg nem tudom mit tehetnénk. Az unokabátyámról van szó. Van valamilyen elmebetegsége, kárt tehet magában és másokban is, sajnos a betegség nevét nem tudom mert nekem alig mondanak valamit a szüleim meg a nagyszüleim hogy ne idegeskedjek. Az unokabátyám 28 éves kövér alak, aki nem dolgozik semmit és a nagyszüleimen él, attól függetlenül hogy semmit sem csinál, nem segít se semmi hőzöng egyfolytában. A nagyszüleim a szomszédos házban élnek. Nem akarták elmondani hogy mik történnek viszont a mamám már az idegösszeomlás szélén van, hívjuk az unokabátyámat "robinak" az egyszerűség kedvéért. Robi a nagyszüleimet szinte terrorban tartja, meg kell vegyék neki a cigit (napi több doboz), a kaját és mindent amit ő megkíván, mert ha nem akkor szinte őrjöngeni kezd. Ez nem csupán a betegség, ő egyszerűen egy mocskos köcsög szenny, képes normálisan beszélni és mások előtt, előttünk is a nyájas arcát mutatja. Már elvitték kórházba meg ilyesmi, nem tudom pontosan amint mondtam nekem aligha mondanak bármit, viszont annak ellenére hogy bent volt megszökött és hazajött. Ez jópár éve volt már, azóta megintcsak a nagyszüleim nyakán él akik nyugdíjuk ellenére munkába járni kényszerülnek. A mamám sírva mondta el hogy nem tudja mihez kezdjen, attól fél hogy ha elviszik megint visszaszökik, ezen kívül robi azt mondta, ha megint visszaviszik akkor megöl mindenkit (ezt józan elmével mondta). Én már esküszöm ott tartok hogy átmegyek és agyonverem a 140kilós nyomorultat, de nem vagyok egy állat, viszont szerintem mindenki így érezne a helyemben, igazából a családban mindenki azt szeretné ha megdöglene, túlzások nélkül. Azt szeretném kérdezni a kedves olvasóktól hogy tudnak-e mondani valamit azzal kapcsolatban hogy esetleg hova lehetne elvitetni őt, hogyan tudnánk megvédeni magunkat tőle, mit tehetnénk. Féltem a családomat, van egy 5. húgom is. Belegondolni abba hogy történne velük valami egyszerűen elképzelhetetlen. A válaszokat előre kösöznöm!(amúgy vizsgák előtt kb reszketve az idegtől írom ezt szóval nagyon kellemes a dolog) .

2018. máj. 12. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:
hopp az "5. húgom" ötödikes akart lenni, elnézést
2018. máj. 12. 10:55
 2/2 anonim ***** válasza:
2 dolog lehetséges. Rendőrség vagy pszichiáter.
2018. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!