Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem?

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés
A baratommal mindig ossze veszek mert nagyon feltekeny vagyok szinte mindenkire olyan mintha ki sajatitanam magamnak es csak az enyem. Annyira feltekeny szoktam lenni hogy ha valami tortenik be duzzogok es nem szolok hozza es nagyon hisztis leszek. A leg utobbinal simogatni kezdett es en el loktem magamtol es mondta hogy akkor duzzogjal es el ment egy kis idore ... aztan mikor vissza jott oda mentem hozza es bocsanatot kertem tole. Meg volt olyan is hogy nagyon veszekedtunk es majdnem 2 napig tartott es o kerdezte tollem hogy akkor ennyi nem gondolta volna hogy 2 napig el tart a veszekedes es ott is en kertem bocsanatot. De o is irta hogy nem birna ki es nem akar el vesziteni meg ilyenek. De o nem feltekenykedik semmikor. Nem puszilgat meg szeretget ugy mint en ot.

#szerelem #Mi van akkor ha
2018. máj. 13. 16:56
 1/1 anonim válasza:

Az, hogy szerelem-e, Neked kell érezned. Annyi biztos, hogy nagyon kötődsz a barátodhoz, de ne ess túlzásba.

Egy párkapcsolatban sem előny, ha a másikat kisajátítod magadnak.

Attól ugyanúgy lehetnek barátai, hogy együtt vagytok, nem zárhatod őt burokba, hogy csak a tiéd legyen.

2018. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!