Ez normális? :D

Figyelt kérdés
Szóval. Mostanában sokat gondolkozom azon, hogy amikor másokkal beszélgetek soha nem nézek semelyikük szemébe :D És az lenne a kérdésem hogy ez normális dolog? Mert hogyha valakinek a szemébe nézek beszélgetés közben akkor mindig ,,zavarba jövök".

2018. máj. 13. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy nagyon érdekes dolog mivel nálam is pontosan így van. Én nem teljesen "zavarba jövök"-nek mondanám hiszen ezt csinálom a legközelebbi barátaimmal annak ellenére hogy tényleg előttük nem szégyenlek vagy rejtegetek semmit. Inkább nekem az csak simán kellemetlen, túl "intim"-nek gondolom, olyasmi mintha a lelkembe néznének. Én is kiváncsi vagyok ki milyen válasszal szolgál erre. Amúgy nálam sajnos ez kézfogásnál is érvényes pedig akkor illetlenség nem nézni a másiknak a szemébe, ezért amikor csak eszembe jut kézfogásnál mindig próbálok szemkontaktust teremteni.
2018. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) megnyugodtam hogy nem csak én vagyok így ^^ köszi ;)
2018. máj. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!