Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sima banki átutalással Ameriká...

Sima banki átutalással Amerikából Magyarországra (OTP), hány munkanap alatt érkezik meg a pénz a számlámra?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak saját tapasztalattal válaszolj, tippjeim nekem is vannak. Köszi.

2018. máj. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
En a magyar CIB szamlamrol kuldtem magamnak amcsi bankba penzt atutalassal, de masfel het volt mire a penz megerkezett es a kozvetito bankok egy csomo penzt levontak, mivel az amcsi bankok es a magyar bankok kozott nincs kozvetlen kapcsolat.
2018. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Úgy érted, másfél hét hétvége nélkül számolva? Köszönöm a válaszod!
2018. máj. 16. 09:03
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak, hogy más is tudja...

Amikor 2 hónappal ezelőtt (2018. március) megkérdeztem az OTP egyik szolnoki fiókjában, ott azt mondták, max. 5 nap. Ma megint megkérdeztem ugyanebben a fiókban és egy másik ügyfeles hölgy azt mondta, akár 2 hét is lehet. A gyakorlat meg egy harmadik számot mutat! Pfff... Ennyit arról, hogy mennyire hihetünk az ügyfelesek szakértelmében.

2018. máj. 16. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugy ertem, hogy hetfon elkuldtem a penzt es kovetkezo het szerdan vagy csutortokon erkezett meg. Percre pontosan nem tudom, mert ugye van legalabb 9 ora elteres a 2 orszag kozott.

Vannak olcsobb/gyorsabb megoldasok penzkuldesre; mindenaron bankot akarsz hasznalni?

2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm! :)

Igen, tudom, hogy vannak, de sajnos ennél az egy utalásnál csak a banki út a járható számomra. Egyébként Western Union-t szoktam használni.

2018. máj. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!