Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általános iskolás ballagásra...

Általános iskolás ballagásra a magassarkú (3-6 cm), illetve/vagy a vörös rúzs nagyon korai?

Figyelt kérdés

Hetedikes kísérőknek, és nyolcadikos ballagóknak egyaránt. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Aki qrvának öltözik ne csodálkozzon azon, ha qrvának nézik.
2018. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
3 centis sarok még mehet, de a többi nem. Nagyon korai.
2018. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Miért "qrvás" az, ha egyetlen egy ünnepi alkalommal egy kicsit magasabb a sarok, vagy piros/vörös rúzs van valakin?

Alapból soha sem szoktam magasabba járni, rúzsozni sem, csak láttam néhány lánynál tavaly, hogy magas sarkúba voltak, és ki voltak rúzsozva.

Alapból nekem biztos nem állna jól, csak érdekelt a dolog.


Második válaszoló: Köszi a véleményt, ment a zöld kéz!:)

2018. máj. 14. 15:57
 4/9 anonim válasza:
100%
A pár centis magassarkú nyugodtan mehet. Utána középsuliba már a mindennapokban is járhatsz benne, ha szereted. (Ja, és még nem láttam olyan lányt, akinek ne állt volna jól.) A vörös rúzs viszont nem kéne, nem illik sem az alkalomhoz, sem a korosztályodhoz.
2018. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a magassarkú az jó ötlet. De a vörös rúzs az kicsit sok nekem, esetleg valami nude rúzs. Az visszafogottabb .😊
2018. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont 6cm-es magassarkúm volt a 8.-os ballagásomon. Vastagsarkú és pántos. 7-ben vettem ünnepélyekre. Ennek 4 éve. Most középiskolás vagyok és csak a nagyobb horderejű ünnepségeken viselek magassarkút. (7-8cm) Sulin kívül is csak szalagavatókra, ballagásokra, színházba, munkához (ha megköveteli) hordom. Van egy magassarkú bokacsizmám, egy szabdálom, egy papucsom meg egy körömcipőm.

Szerintem ha nem mész 5-6cm fölé, akkor nem lesz benne semmi kivetnivaló. Amúgy is nemrég olvastam, hogy a nőknél az ideális sarokmagasság 2,5-3,5cm közé esik, míg férfiaknál 1-2,5 cm.

Vörös Rúzs a ballagási bankettemen volt csak rajtam (8.-ban), a ballagáson szájfény volt és rózsaszín-barna szemhéjfesték spirállal. (nagyon halvány volt)

2018. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkúval nincs gond, a vörös rúzs kicsit túlzás, esetleg legetne valami visszafogottabb színű, de igazából azzal soncs nagy gond.
2018. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A magassarkú jöhet. A vörös rúzzsal viszont még várj pár évet.

Egy természetes nude árnyalat, esetleg egy kis szájfénnyel megbolondítva jobban illik egy ilyen alkalomhoz.

2018. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Szia! A sarok oké, de szerintem a vörös rúzs nem iskolai ünnepségekhez illik, mármint olyanokhoz amihez az ünneplő ruhákat kell felvenni, és ezt most kortól függetlenül mondom, végzősökön itt a gimiben sem illendő így annyira. Más alkalmakhoz illik, pl.: bankett, színház, bulik, esetleg ha elmentek moziba barátokkal, de ilyen hivatalos iskolai ünnepségekre túlzásnak gondolom.
2020. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!