Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvesznek valakit munkába...

Felvesznek valakit munkába operált gerinccel?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szedje ki a papírokat a kartatékájából?
2018. máj. 16. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel
2018. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2018. máj. 16. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy miből???
2018. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan prosztó gyárba, mint ahol én is nyomom, az sem számít, ha 1 kezed van és nincs agyad.

Van másik 5-10 ember aki dolgozik helyetted.

2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel az operált gerinced.


Alkalmas vagy-e az adott állásra? Ez a kérdés. Az alkalmasság két összetevőből áll: szellemi és fizikai. Ha rendelkezel az adott állás betöltéséhez szükséges ismeretekkel, az már fél siker. A másik fele az egészségügyi alkalmasság. Na ez már keményebb dió.


Minden szakmának vannak egészségügyi feltételei. Mivel nem írtad le, milyen állásra pályázol, csak példákat írok. Cementeszsákot cipelni valószínűleg nem vagy alkalmas.


És nagyon fontos: ha letagadod az egészségügyi problémádat, majd egészségügyi problémáid lesznek a munkád során, ami az eltitkolt egészségügyi problémádra vezethető vissza - érted, ugye? - akkor nagyon rápacsálsz. Akkor nincs kártérítés, nincs semmi. Akkor pofád lapos van. Sőt, egy valamire való munkáltató még téged cipel bíróság elé.

2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy helyről már hazaküldték az illetőt.
2018. máj. 16. 19:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű gyári munka, bagetta gyár.
2018. máj. 16. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlenül küldték el. A munkáltató nem hülye, hogy olyan embert vegyen fel, aki könnyen sülyos sérülést szerezhet egyszerű emelgetéstől.


Mellesleg te (vagy a haverod, akárkid) sem kéne, hoy olyan ostoba legyen, hogy szándékosan le akarjon rokkanni. Utólag tolószékből már hiába okoskodsz, hogy nem kellett volna.

2018. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anita2431 válasza:

Munkától függ.

Én is többszörös gerinműtött vagyok, és szórólapoztam, szociális gondozó, és könyvtáros is voltam,mind ezt diák munkán. Dolgoztam már tescoba kasszában, most kórházban vagyok. Attól függ,hogy-hogy bírod. Valamint fél,-e a munkáltató ettől a "bajtól".

2018. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!