Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A tengerbe ejtett gyűrűt hogy lehet megtalálni?

A parttól nem messze eshetett le. De baromi nagy hullámok jöttek. És lecsuszott. Kerestem, de ki nem mosta. Befelé viszi esetleg? Illetve az is lehet hogy még oldalra is sodródik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyűrű, elvesztés, tenger

máj. 16. 20:26  Privát üzenet  

A válasz
Búvárfelszerelés és fémdetektor. Vagy megvárni amíg lelátni az aljára ha van ilyen és ha nem fedte be iszap akkor látható. Mást sajnos nem tudok.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy animét szeretnék megtalálni. Valaki tud segíteni?
Hogyan tudom megtalálni telefonszám alapján aaz egyént? Kihez tartozik egy telefonszám hogyan tudhatom meg?
Hogy tudnam megtalalni?
Hogyan tudnék megtalálni valakit akiről nagyon keveset tudok? A keresztnevét a lakhelye körzetét és a foglalkozását tudom. A facebook nem nyert más ötletem meg nincs. Van ötletetek?
Mi értelme van az életnek? Miért élünk? És hogy lehet megtalálni?
Pesten vannak feministákból álló csoportok? Ha igen akkor hol lehet őket megtalálni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!