Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van egy lány, és nem tudom hogy mit érez irántam, hogyan tudhatnám meg?

Van egy lány, interneten ismerkedtünk meg, csak az a baj hogy 4 órára lakik tőlem. Na de nem ez a lényeg, hanem hogy nem tudom hogy mit érez irántam, valamikor egy nap küld 100 képet magáról, valamikor meg rám se ír egy nap hogyan tudhatnám meg hogy akkor most mivan? Ja és nem pedofil bácsi mert képekkel bizonyítottuk.

2018. máj. 17. 09:17  Privát üzenet  

A válaszok
hát a gyakorin biztos nem tudhatod meg. Esetleg találkozzatok... Hívd meg félúton való találkozásra, most lesz piros Pünkösd napja - itt a ragyogó alkalom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 17. 10:27 Privát üzenet
Hát ha egy nap 100 képet küld akkor baj van.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 19. 19:05 Privát üzenet
Ahogy elnézem neked is kár volt megszületni.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 21. 07:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatnám meg, hogy tetszem - e neki?
Fiúk, hogy tudhatnám meg?
Azt hiszem, hogy az osztályomba az egyik lány szerelmes belém hogyan tudhatnám meg, hogy ez igaz?
Honnan tudhatnám meg, hogy bejövök-e egy lánynak? 16/f
Van egy melltartóm (turkáltam) és nem tudom hogy milye mérete van honnan tudhatnám meg?
SEGÍTSÉG! Nem tudom hogy lány vagy fiú vagyok. Hogy tudhatnám meg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!