Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett német, angol...

3 gyerek mellett német, angol nyelvtudással lehet normális 6 órás munkát találni? Vagy menjek 8 órába és megoldódik majd valahogy a gyerekek sorsa, mert van nagyi, és nagypapa is, csak őket nem nagyon vontam be a feladatokba eddig, de segítenének.

Figyelt kérdés
Kérdés, hogy megéri-e 8 órában elmenni, több pénzért? Mi lesz a gyerekekkel? Marad rájuk időm még? Gondolkodtam, hogy DM, Aldi, Lidl-be elmegyek eladónak és akkor 3 nap alatt ledolgozom a heti munkát, és így csak 3 nap kell segítséget kérnem. Attól félek viszont, hogy nem tudok majd visszamenni irodai munkába dolgozni. Eddig elég komoly irodai munkám volt, de érezem, hogy ez most jelenleg sok és nem bírom, komolyabb felelősséget jelent.Nekem viszont most jelenleg fontosak a gyerek, hogy odaérjek időben, pár év múlva viszont már tudnék többet is vállalni azt érzem. Két diplomám van és két nyelvet beszélek, szeretnék még valami komolyabb pozíciót újra elérni. Félek, hogy nem tudok majd eladói pozícióból irodai munkára visszamenni. Nem értékelem le az eladói munkát, szó nincs róla, de hosszútávon tudom, hogy nekem kevés lenne, mert akarom a nyelvtudásom és egyéb közgazdasági, marketing tudásom is használni. Szerintetek vissza lehet utána menni irodába? Vagy inkább menjek el 6 órába kevesebb pénzért, de irodai munkára? 6 órában mennyit lehet kérni két nyelvtudással és közgazdász diplomával?
2018. máj. 17. 22:51
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon szép(és helyes) dolog,hogy a gyermekeiddel akarsz lenni!Jó anya vagy!Úgy gondolom,hogy mivel neked most ez a fontos,menj el a kereskedelembe 6 órásba.Biztos felvesznek,mert nagy a munkaerőhiány ott is.Nyugodtan mondd el őszintén a főnöknek a jelenlegi helyzeted,jövőbeni terveidet.A Te kvalitásoddal biztos találsz később megfelelő irodai munkát(akár ott ahova most mész),nem fogsz "beragadni" a kereskedelembe!Sok sikert!!;)

2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Jah,a fizetés: szerintem 200.000-at simán,de akár többet is kérhetsz!
2018. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!