Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhozhatom a csomagot?

Buha360 kérdése:

Elhozhatom a csomagot?

Figyelt kérdés
Ugye hosszú hétvége jön és csomagot rendeltem. Ma kaptam az emailt, hogy kedden fogják kézbesíteni a csomagomat. MPL fogja szállítani. A kérdés a következő: a postán átlehet venni a csomagot, ha házhoz szállítást kértem ?

2018. máj. 18. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2018. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a kézbesítő már kivitte és értesítőt hagyott, akkor igen. Ha hét végén a kézbesítő posta nyitva is van, és a feladott csomagot az OLK ki is küldte, az esetleg több száz házhoz kézbesítendő csomag közül a tiédet nem tudják kikeresni.
2018. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyi postahivatal és ahonnan a csomagkézbesítők indulnak(csomagbázis)nagy valószínűséggel nem egy helyen vannak-Bp.-en összesen 2 csomagbázis van,vidéken akár szomszéd nagyvárosban is lehet-,akkor veheted át a postán ha a kézbesítő a csomagtípustól függően az első kézbesítési kísérlet után olyan értesítőt hagy amin rajta van hogy mikortól és melyik postán veheted át(másnap),ha nem ilyet hagy akkor megkísérli a következő munkanapon is.

A kétszer kézbesítendő csomagot az első próbálkozás után nem a "helyi" postára viszi vissza hanem a csomagbázisrára tehát hiába keresnéd bárhol máshol azt mondanák hogy kedden kiviszik vagy ha akkor sem leszel otthon akkor szerdán átveheted a postán.

2018. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!