Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes beregisztrálni wattpadra?

Érdemes beregisztrálni wattpadra?

Figyelt kérdés

milyenek a felhasználók?

kik használják? (év)

milyen minöségü a tartalom?



2018. máj. 19. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szia, én mindenképp ajánlom. Szinte az összes szabadidőmben itt olvasok. Minden tekintetben elég vegyes. Belefutottam olyan könyvbe ami egyenesen pocsék volt de olyanba is ami esetenként jobban meg van szerkesztve mint egy rendes könyv. Tapasztalataim alapján egészen idősektől kezdve a fiatalabb korosztály is megtalálj itt azt ami érdekli.
2018. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen és nem. Szerencsére ingyenes, és csupán pár pillanat regisztrálni, szóval semmiképp sem lesz tragédia, ha később rájössz, hogy még sem neked való. ^^

Hát, számomra elég nehéz értékelhető művet találni. Igazából rengeteg 18+-os "alkotás" van, de nem a jó fajtából. Vagyis nem az igényesen megírt, tényleg élvezhető fajtából, hanem a kis 12-13 évesek által írt dolgok... Tényleg rengeteg szenny van az oldalon, és a szenny "könyvek" "íróinak" van nagy sikerük. Vagyis arra megy a nézettség. Viszont lehet jobb műveket is találni, főleg ha nem csak a magyarok között keresgélsz, hanem pl. az angolok közt is. Csak a sok rossz közt nehéz jókat találni.

Szerintem főleg tinik használják, de idősebbek is találhatnak rajta kedvüknek valót. ^^


Szóval, egy próbát megér. Hátha találsz pár kedvedre való könyvet. :)

2018. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha viszont azért szeretnél felregisztrálni, hogy az írásodat publikáld, akkor hajrá. Viszont a véleményeket, kritikákat nem annyira kell komolyan venni, mert sokak szerint a szenny művek is jók... :D
2018. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!