Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem szerelmes...

Tudnátok nekem szerelmes ifjúsági modernes könyveket írni?

Figyelt kérdés
13 vagyok, nagyon szeretek olvasni. Leiner laura könyveket mindet elolvastam. Olyanra gondolok mint az SZJG. Vagy valami könyv ami jó, és szerelem a főtéma benne. Nem nagyon szeretném ha nagyon lennének benne ,,szex jelenetek" inkább szerelmes könyvet szeretnék olvasni. Tudnátok ilyet írni?
2018. máj. 19. 12:02
 1/7 anonim válasza:
Becca Fitzpatrick csitt csitt sorozat
2018. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jessica Bird: Fekete tőr testvériség sorozat
2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! és Még sincs vége! (ez utóbbi az első folytatása)
2018. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A fekete tőr testvériség sorozatnak J.R. Ward az írója
2018. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az még le maradt, hogy nem kimondottan ifjúsági olvasmány! Azt írta a kérdező, hogy nem szeretne sok szex jelenetet! Az FFT sorozatban pedig rengeteg ilyen jelenet van!
2018. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti Jessica Bird írja a Testvériség sorozatot csak J.R. Ward álnéven. A hsz másik részében viszont igazad van. Egy picit meg akartam viccelni a kérdezőt. (Tudom szőrnyű vagyok) 😈
2018. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nicola Yoon - Minden minden
2018. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!