Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék sok követőt Tumblr-n...

Szeretnék sok követőt Tumblr-n. Hogy lehetne népszerű az oldalam?

Figyelt kérdés
Szóval indítottam egy oldalt Tumblr-n és nem tudom hogy lehetne népszerűsíteni. Ehhez kérnék tanácsot, vagy ha valakinek van ötlete hogy hogy kellene hozzákezdeni, akkor hálás lennék ha leírná.

2018. máj. 19. 13:41
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ hogy milyen témájú az oldal.
2018. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok cici kell, akkor népszerű lesz.

Vagy nem ez a témád? Akkor talán leírhatnád.

2018. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem van oldalam, 4 hónap alatt értem el a 2000 követőt. Kiírtam a gondolataim, és idézeteket. Persze ez mind idő. Ez mind szép és jó, csakhogy ma úgy döntött a tumblim, hogy törli az oldalam és ezernyi emlékem és gondolatom lett oda, amik nekem nagyon sokat jelentettek.

A tumblr még egy értékes oldal, ahová nem azért mennek fel az emberek, hogy népszerűek legyenek. Kérlek ezzel ne rontsd el.

2018. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Természetesen nem ez a fő célom, én is a gondolataimat és érzéseimet szeretném megosztani másokkal, csak nem tudom hogy találhatnák meg az oldalt, hogy megnézhessék és tudják mi van rajta. Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdésem:(
2018. máj. 27. 15:10
 5/6 anonim válasza:
100%

körülbelül négy éve vagyok fent ezen az oldalon, az első két és fél évben volt egy magyar nyelvű oldalam, ahova saját gondolatokat posztoltam. jó kis oldal volt, az évek során összegyűlt 5000+ követő, viszont ráuntam, felfüggesztettem a blogot. ezután csak egy szimpla repostolós oldalam volt, viszont kb fél éve jött egy olyan ötlet, hogy csinálok egy angol tartalmú blogot (végül kettőt is csináltam, ahova elkezdtem posztolni). most pedig ott tartok, hogy a két blogomon összesen közel 50000 drágaság követett be a föld minden pontjáról.

röviden: jó content és angol nyelv.

2018. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. szept. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!