Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok a barátait...

Ti mennyire vagytok a barátaitól előtt szégyellősek?

Figyelt kérdés
Egyhetes osztálykiránduláson voltunk. Én 3 haverral voltam egy szobában. Volt 2 tusoló 20 emberre. A tusoló is átlátszó volt, ezért én, és még sokan mások, úgy döntöttünk hogy alsógatyában tusolunk! Erre fordulok egyet és az egyik haverom pucér fenekét látom ahogy megy be a tusolóba, majd a szobában amikor visszajött csak fogta és eltolta az alsólyát, mert másik alsógatyát vett fel!

2018. máj. 19. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*letolta
2018. máj. 19. 14:22
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ember függő hogy kinek mi a normális. Valaki alsó neműbe se szeret mutatkozni valakinek meg nincs abban semmi hogy ha meztelenül szaladgál. Meztelenkedni nem szoktam barátok előtt.
2018. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
-Lány. Én meg a barátaim, azért nem sétálgatunk teljesen nyugodtan meztelenül. De! Ha át kell öltözni, akkor nem zavartatjuk magunkat. Csak egyszerűen átoltozunk es kesz
2018. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!