Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van 1 jó könyv ötletem és...

Ha van 1 jó könyv ötletem és már majdnem kész is vagyok vele akkor hol tudnám kiadatni vagy eladni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mostanában nagyon rá kattantam a könyv írásra és van 1 szuper sztorival rendelkező már majdnem kész is de a kérdésem az lenne hogy hol , meik kiadónál tudom ki adni vagy pont hogy eladni nekik ? Meg hogy menyit adnának érte?


Normális válaszokat kérek. Előre is köszönöm szépen



2018. máj. 19. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak röviden leírnád a könyved témáját?

Amúgy nem lehet megmondani előre, hogy mennyit adnának érte. Lehet semmit. De az is lehet, hogy milliomos leszel tőle. Ez függ attól, hogy a könyved mennyire jó, mennyire eladható. Most mondom:

Ha a sztori iskolás tinédzserekről szól, vagy vámpírokról, vagy olyan téma amiből már kismillió könyv van a piacon, akkor a könyved a saját örömöd marad. Elmondod a könyv témáját? műfaját?

2018. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Képzelem, milyen igényes mű lehet, ha még ebben a néhány mondatban sem tudtad helyesen használni az igekötőket. A központozásról meg ne is beszéljünk, annyira nem vágod a dolgot. Szóval előbb az általános iskolások szellemi szintjét kellene elérned...
2018. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Többe kerülne kijavítani a helyesírási hibáidat egy egész könyvben, mint kiadni. Szerintem felejtsd el.
2018. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hozzánk hozhatod bátran.

A korrektor olyan ezer forintot fog kérni oldalanként. Tördelés 600-700 forint oldalanként. Borítóterv 15 ezer.

Szóval csak a kiadói munkánkért szurkolja kb. 180 ezer forintod. A nyomdaszámla sem lesz kevesebb.


Ha megvan a pénz, három hét múlva kezedben lesz a könyv.

2018. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán nyolcszor volt már ilyen kérdés.

Vissza kell fognom magam, hogy ne írjak csúnyán neked.

2018. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!