Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami hazi praktika szakallno...

Valami hazi praktika szakallnovesztesre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 eves fiu vagyok, no a szakallam meg a bajszom is, de van egy sav/hely a nyakamon az allam alatt (meg amugy az allamon is) ahol nem no szor.

Szeretnek majd szakallat es most emiatt kicsit beparaztam, h mi lesz ha ott nem fog noni szorom, nem kell olyan valasz, h "17 evesen minek neked szakall".

Csak. Szerintem ez mindenkinek a sajat dolga. A kerdesem az lenne, h van e valami amit tehetek ezzel, h ott is legyen, v dusabb legyen a szorzet.

Ugy hallottam a testosterontol fugg ez az egesz, de hormontablettakat, v minek hivjak ezeket nem szeretnek szedni.

Segitseget, tanacsokat koszi.



2018. máj. 20. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahol nem nő ott nem nő. Pont.

Majd ha már elég dús és hosszú lesz, eltakarja.

2018. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!