Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméten milyen eldugott...

Kecskeméten milyen eldugott helyek vannak, ahol lehetne festeni?

Figyelt kérdés
Nem képet akarok festeni, hanem az autómon van egy kis javítani való, viszont az utca közepén nem igazán van lehetőségem csiszolgatni, festeni, kertem pedig nincs. Esetleg van valami eldugott hely (mint a Homokbánya környéke), ahol lenne lehetőség erre, illetve nem zavarnék vele senkit?

2018. máj. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem eldugott hely az Auchan hátsó parkolója, de annak a végében már szereltem autót, konkréten km óra spirált cseréltem. Ha tudtam volna, hogy pont akkor nyírnak ott füvet, hozzá sem fogtam volna. :D Senki sem szólt hozzám, nyugodtan hagytak szerelni. Láttam már példát a nagy Tesco parkolójában biciklifestésre is.
2018. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig a koli szimpibb, ott legalább max. ismerősök néznek meg :D
2018. máj. 22. 11:49
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom miert kell tonretenni a kornyezetet de akkor mar menj noszlopyba a hatso reszhez...Latni fogod ottis van csomo ilyen firka. S ezt ne hivd "festesnek" se "muveszetnek" max tirpaksagnak, es rombolasnak. Ha egyszer latlak radkuldom a rendorseget kicslliag.🤣
2018. jún. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow, nem a falra akarok egy autót, hanem az autóm kopott részeit akarom lefesteni, hogy ne rozsdásodjon. Szövegértés "kicslliag", bármi is legyen ez a szó.
2018. jún. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!