Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számithat...

Milyen büntetésre számithat az aki rolam titkos felvételt készített?

Figyelt kérdés
SZámomra megalázó dolgokról,konkrétan nem fejteném ki.SZemélyi jogok és becsületsértésért mit kaphat?úgy hogy a felvételt felhasználta a jelenlegi kapcsolatom ellen.rosszindulatbol!nem tette közzé sehol de mutogatja.

#becsületsértés #személyiségi jog #rejtett kamerás felvétel
2018. máj. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy használta fel ha megse mutatta senkinek?
2018. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt irtam ,hogy nem tette közzé például a neten,de mutogatta az ismerőseimnek.
2018. máj. 20. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Mit érdekel, hogy milyen büntetést kaphat? Nem mindegy? Ha nem eleget, akkor nem jelented fel? Vagy akkor nem zavar?


Nem értem az ilyen kérdéseket.


Valójában csak azt szeretnéd, hogy lecsukják? Nem is igazán az a bajod, hogy felvételt készített rólad, mert nem az a kérdésed, hogyan lehet megakadályozni a terjesztését. Csak az érdekel, mit kaphat.


Ha azt írom, akár három évet is, akkor megnyugszol és folytathatja?

2018. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úristen szinte sejtettem ,hogy értelmes választ nem kapok...ha kifelejtem a "trollok kiméljenek" szöveget tuti nem kapok értelmes választ..nem lehetne a ki...ott kérdésre válaszolni??!!mit kell belemászni az ember agyába?ugyse jössz rá soha te szerencsétlen majom!!nyilván mindenképp feljelentem mert megérdemli a büntetését az az idióta ,nehogymár még én legyek a rossz !!képzelem te mekkora pszichopata lehetsz,ha még egy pszichopatát védesz kb!és nem kell azzal jönni hogy mér nem vettem észre,mert a rejtett pszichopatákat nagyon nehéz kiismerni,mert normálisnak mutatják magukat!! nézz utána!!! távol akarom tartani magamtol,ezért kérdeztem van e valakinek esetleg tapasztalata volt e már ilyen helyzetben!!!! kösz a semmit!!
2018. máj. 22. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor besétálsz a rendőrségre megtenni a feljelentést, pontosan tájékoztatni fognak, hogyan zajlik majd a nyomozás és milyen büntetésre számithat.
2018. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!