Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami tabletta arra h...

Van valami tabletta arra h tovabb birjam az egyban? Es mi? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:56
 1/5 picir válasza:
Írhatnál konkrétabbat, édesem. Nemed? Hány éves vagy? Mi a bibi?
2018. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiu, 19 eves vagyok, es mar egy idelye idegesit azt h hamar el sulok az agyban, nem mondja baratnom de latom rajta h o sem orul neki, es ezert kerem a ti tanacsotokat h ti mit csinaltok hogy tovabb birjatok, azt olvastam h masra kell gondolni de hat ez nem jon ossze :D :(
2018. máj. 22. 15:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Kellemetlenul erzem ez miatt magam h ki irtam meg ilyenek de hat mar tenyleg nem tudom hogy mit csinaljak :/
2018. máj. 22. 15:08
 4/5 csatrad ***** válasza:
nem a te feladtod, hogy izgalomban tartson hanem az ove. caak varj kb 20 percet es mehet a masodik menet addig vltsatok oralra ha nem mentek ki egy friss levwgore az wrkelyre vagy konyhaba
2018. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csatrad ***** válasza:

jah amugy ne akarj nem elsulni. a tokodnek ez a feladata, inkabb akkor kezdj aggodni ha nem sulsz el. a sex nem volt tervbe veve az evolucionak.

hozzateszem barmit teszel vagy veszel ennek erdekeben az artani fog neked. megeri?

2018. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!