Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek 10kg tapaszta...

Fogyni szeretnek 10kg tapasztalatok valami ami "elo segiti " a fogyast Ami bevalt nektek? Okoskodok hanyagoljanak hogy taplalkozas mozgas sablon szovegeket nee.

Figyelt kérdés
Amit tudni kell hogy kiderult.pajzsmirigyem van hizas. Miutan helyre alt szeretnek fogyni mar a labaim is fajnak 68kg vagyok!!?!!

2018. máj. 22. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha a táplálkozásodon nem akarsz változtatni és mozogni sem akarsz többet (ezek csak ócska okoskodások), akkor a ráolvasást tudom javasolni.
2018. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
9honapos kislanyom van. Valoszinuleg szules utan jott ki jod hiany miadt Csutortokon ki derul ultrahangon.Szules utann gyorsan lefogytam cicizet sajnos nem sokaig elapadt a tejem csaszaral lett a kis szivecskem
2018. máj. 22. 23:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Mut okoskodsz?? Irtam en olyat hogy nem szeretnek valtoztatni!!? Minnel elobb szeretnek fogyni de kell valami ami segit meg ha kicsit is
2018. máj. 22. 23:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez tudni valo az alap hogy nem eszek anyit es mozgok !!
2018. máj. 22. 23:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kólát az segít. Mit vársz? Egyél kevesebbet mint amennyit elégetsz. A fogyásnak ez az egyetlen receptje van, az összes többi csak körítés.
2018. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pontosan. Nem olyan bonyolult ez. [link]

Itt egy jó kis oldal, olvasgass. Ha a szervezeted 2000kalóriát éget el alapjáraton, vigyél be 1900 kalóriát és már fogysz. Nem gyorsan ugyan, de fogysz. Túl keveset se egyél, mert belassul az anyagcseréd, aztán kevesebb kajától is hízol.

Ennyi a lényeg.

(Megj.: 1kg fogyás (zsírból)=-7000kalória)

2018. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. lépés: találd meg a "fogyókúra" kategóriát.
2018. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lattom egyikotok sem ertelmezte a kerdesem. Azon kivul hogy nem eszek anyit es edzek gondoltam valami ami segit "meg jobban es gyorsabban" nekem ne mondja senki hogy anyi fogyos cucbol egyikse jo. " okoskodok hanyagoljanak hogy taplalkozas mozgas sablon szovegeket nee" mert mindehova ezt irjatok es nem gondoltok bele az ember helyzetebe de en direkt ugy irtam ki mert ez alap ez a hulye is tudja erre jottok ezel elkel hajtani de inkabb akor ne irj semmit -.-"
2018. máj. 23. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy, ha pajzsmirigy, akkor lehet az egészség kategória is.
2018. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most ezen akadsz fel komolyan!? Mivel csak ugytudok kerdest ki irni hogy Egyebb kerdesek--> Uj kerdes . Vagy talan jobb lett volna ha a Humort valasztom ?? 😅
2018. máj. 23. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!