Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Wish-ről egy boltból...

Ha Wish-ről egy boltból rendelek több terméket, akkor a szállítás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Külön számítják, vagy egybe? (Pár száz forintos termékekről van szó.) Valamint plusz költségek? Áfát hogy számítanak?

2018. máj. 24. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden terméknek megvan a saját szállítási díja. Az nem számít, ha egy boltból többmindent vásárolsz. Általában kb fele a szállítási költség a termék árának.
2018. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külön külön mindegyikre felszámolnak szállítási kültséget, ez a termék rejtett ára.Én két-két másfajta színű függönyt rendeltem egy boltból, mindegyikre kb500 ft pk. volt, és végül egybecsomagova küldték mégis...

De még így is megérte, mert sok pontom, és kódom volt, olcsóbb volt, mint itthon...

Ja és mivel késett sokat,az árát is visszakaptam, így majdnem ingyen volt...

2018. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!