Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó k-pop és...

Klaudia.Senpai kérdése:

Tudnátok mondani jó k-pop és j pop bandákat?

Figyelt kérdés

A bts t ismerem , black pinket is ez a kettő a kedvencem egy kettöt ismerek de azok nem nagyon jönnek be ( a számaik ) ha tudtok pls irjátok le a kedvenceiteket ^^

Sajnos j pop bandákat meg nem ismerek és gondoltam egszerübb itt megkérdezni nektek mi tetszik minthogy keresgélni a neten 2 óráig :)


Köszönöm



2018. máj. 25. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden K-Pop banda, ami 2010-től kezdve debütált:


[link]


Én amúgy különben ajánlom a BigBang, GOT7,Seventeen, NCT, Exo-t így, hogy kezdjünk valamivel. :D

Lányoktól pedig a (G)I-dle, G-Friend, Loona,Twice, CLC-t ajánlom.

Ezek viszonylag "újabb" bandák, de ajánlom, mikor van időd, nézz szét azokon a listákon, megéri! :)


Sajnos J-pop bandákat nagyon nem tudok ajánlani, a tudásom azona téren nagyon limitált, igazán csak a Perfume, Babymetal, Morning Musume, AKB48, Arashi-t és a Deadlift Lolitat ismerem. :D

Viszont itt minden fel van sorolva, megint:


[link]

2018. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a stílusod de szerintem ezek tetszhetnek(bocsi az előző kommentet nem olvastam, lehet ugyan ezeket írta)

EXO,AlphaBAT,Astro,Got7,Seventeen,Red Velvet,Day6, Ikon, Bigbang,Shinee, NCT dream/127/U,Pentagon, Stray kids, Winner, Wanna One, VAV(őket nagyon ajánlom az SF9el együtt, Twice

Jpopot sajnos nem hallgatok :( Remélem tetszeni fognak <3 ha bármi kérdésed van írj nyugodtan <3

2018. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ami azt illeti a Got7 és az Exo számai tetszenek nagyon szval azokat köszönöm és a listákat is megfogom nézni mindenképpen és köszönöm mégegyszer !! ^^
2018. jún. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!