Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Létezik olyan, hogy egy férfi vónzódik egy másik férfi lábához? (Mármint nem szexuális célból, hanem csak úgy)

Figyelt kérdés
ÉN NEM VAGYOK ILYEN, CSAK KÍVÁNCSI VAGYOK

#lábfétis #lábvonzalom
2018. máj. 26. 20:46
 1/3 anonim válasza:
Hát ez elég furcsa, de biztos van ilyen. A mai világban szerintem már nagyon nem lehet olyan dolgot találni, ami nem létezhetne. Annyi furcsa dolog és vágy van már, hogy én simán el tudom képzelni.
2018. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne.


És az is szexuális izgalom, csak van aki a cicire / fütyire, van aki meg a lábakra izgul. Nincs különbség a jelenség lényegében, neki az a szexualitás. És természetesen a lábakon kívül semmi mást nem akar. Se a testből, pláne az emberi személyből. A "seggbedugós" sztenderd melegek után ez a következő legnagyobb csoport az emberiségben.


Én egyikhez se tartozom, de tisztában vagyok vele, hány ilyennel/olyannal futni össze (pl. itt GYK-n) nap mint nap. A többi fétisféleség jóval ritkábbnak tűnik.

2018. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ěn peldaul.
2018. júl. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!