Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megcsinálta már valaki az...

Megcsinálta már valaki az alapvizsgával rendelkező "közszolgák" számára kötelező új Probono-s 'az Alaptörvény bemutatása és értékei" című képzést?

Figyelt kérdés

A hozzá kapcsolódó 'Tájékoztató az Alaptörvény bemutatása és értékei című e-learning tananyag használatáról' dokumentumot nem tudjuk megnyitni (már többen próbáltuk, azt írja, hogy: Önnek nincs jogosultsága a kért művelet elvégzésére.), maga a kurzus pedig máshogy néz ki mint a korábbiak.

A tananyag szóra kattintva a Probono-n csak olyan opció van, hogy 'Elkezdem', de jó lett volna előtte tisztában lenni vele, hogy mégis hogy működik ez az újabb felület.

Ha esetleg valaki bátrabb volt, megoszthatná a tapasztalatait.



2018. máj. 28. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tájékoztató nekem sem nyílik meg, valószínűleg hibásan lett beállítva a hozzáférési jog.

Az Elkezdem gombra kattintva az "Az Alaptörvény értékei" oldal jön be ahol néhány (feleletválasztós) kérdésre kell válaszolni. Ezek kötelezőek, de ha elrontod itt enged javítani, szóval ez a rész csak afféle érdekességként van benne. (És egyébként is olyan kérdések, hogy szerintem egy történelemszakos sem tudná mindre a jó választ.)

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak ezt követően lehet továbblépni az első fejezetre ahol már kifejtős kérdésekre kell válaszolgatni, de ahogyan én értelmeztem ki is lehet hagyni azokat.

[link]

[link]


Ennél tovább még én sem mentem.

2018. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Felbátorodtam, azt hittem olyan mint eddig, hogy időre megy, és nem lehet hibázni. :)
2018. máj. 28. 20:31
 3/4 anonim válasza:
Sajna nem lehet megnyitni a linket... érdekelt volna :)
2018. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tud valaki a vizsgakérdésekről és válaszokról egy listát?
2019. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!