Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha már nagyon...

Mitcsináljak ha már nagyon félek attól ha beszélnem kell valakivel? (több lent)

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó, hogy dadogok. Sajnos iszonyatosan. És félek már emberekkel találkozni,beszélni nyílvános helyen, elmenni akár pl.étterembe, hosz ott is kell beszélni.Nem akarok leégni.Sajnos logopédushoz nincs pénzem és időm sem elmenni.Szüleim azt mondják direkt dadogok,pedig egyáltalán nem,ők ezt nem értik, hogy nekem milyen rossz.Megnéztem a király beszéde című filmet is,nem segített.Esetleg van valakinek valami jó segítsége,a dadogás elleni, ami házi módszer? Ne írjatok olyanokat, hogy fogadjam el úgy magam, ahogy vagyok, mert épp hogy ettől egyáltalán nincsen önbizalmam.Nagyon szépen megköszönném, ha válaszolnátok,és tudnátok mondani valami módszert,ami beválhat.. egyébként 16/L

2018. máj. 28. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy kiskorom óta dadogok, és most hogy így növök fel egyre jobban felek is. Kiskoromban még nemannyira féltem.
2018. máj. 28. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dadogsz, de helyesen írni azért megtanulhatnál 16 éves létedre.
2018. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj istenem gondoltam volna..miért kell kötekedni? Egyébként meg hol írtam helytelenül?
2018. máj. 28. 21:19
 4/8 anonim válasza:
Szia,megkérdezhetem,hogy hogyan dadogsz?Énis dadogtam, de már nem dadogok csak ha izgulok vagy nagyon gyorsan akarok valamit mondani.,akkor egy kicsit előjön ,de embereknek fel sem tűnik jol tudom kezelni.Soha nem vittek szüleid logopédushoz vagy psychologushoz?
2018. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából pszichológusnál voltam már, nem segített,logopédusnál is jártam,kiskoromban,olyan 1.2.osztályban.
2018. máj. 29. 15:02
 6/8 csatrad ***** válasza:
enekelj
2018. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki írhatna még több módszert vagy bármi tippet,mert iszonyatosan nehéz.. és bemutatkozáskor hogyan ne dadogjak?
2018. jún. 19. 17:15
 8/8 anonim válasza:
gyozd-le-a-dadogasod.hu
2018. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!