Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire idióták az...

Miért ennyire idióták az emberek, hogy a legnagyobb melegbe a jó hűvös lakásokba kinyitnak minden ablakot? Azt remélik hűvösebb lesz a meleg levegőtől? Tényleg enynire logikátlanok az emberek? Ennyi bolond van?

Figyelt kérdés

#meleg #ablak #ember #bolond #kinyitás #kánikula #kánikulába #kinyitják
2018. máj. 29. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Bizony, tényleg, sajnos.
2018. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért csinálnak huzatot, mert olvasták az írásodat, s a rossz helyesírásodtól leizzadtak.
2018. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát én még nem találkoztam ilyen emberrel. De nálam mindig nyitva van az ablak, mivel nincs légkondi, és nálam így is, úgy is meleg van, szóval ha kinyitom az ablakot, legalább mozog egy kicsit a levegő, és nem kell megfulladnom. Köszönöm, csak ennyit szerettem volna.
2018. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%
Hogy szellőzzön a lakás. Én sem szererem, de anyámék mindig kinyitják ezzel az indokkal.
2018. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan. Sokan vannak úgy, hogy inkább a huzat a forró levegővel, mint a levegőtlenség.
2018. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert a panelok úgy át tudnak forrosódni, hogy még mindig jobb egy kis légmozgás mint a leevegőtlen katlan
2018. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A panelek igen, meg aki a tetőn lakik nyilván az is más. Én is bérházban lakom, ami nem panel, hanem salak blokkos (itt csak ilyenek vannak) és nagyon jól szigetel oszt mindenki nyitja ki az ablakokat mint a bolondok. Kell a huzat? Hát behúzza a forró levegőt. Milyen levegőtlenségről beszélsz? :D Ami kint van forró fülledt levegő inkább az a levegőtlenség.
2018. máj. 30. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez van látod! Mindenki hülye, csak te vagy trolibusz.
2018. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
35%
Nagyon ráérhetsz, ha ilyeneken gondolkodsz.... És ne légyél már fogyatékos, légyszives kapcsold be az agyad. Ha nincs légkondi, akkor bárhol laksz (kivéve talán a jó öreg hűvös vályogházakat) a benti fülledt levegőt ki kell cserélni kinti fülledt, de FRISS levegőre... Panelban egyértelmű ha nincs légkondi.
2018. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huzat és friss levegő... Ennyi...
2018. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!