Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc animétek?

Mi a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék animét nézni, se nem igazán van ötletem. Most fejeztem be a Mirai Nikkit és most így olyan rossz, hogy nincs milyen animét nézni. Magamtól nem találok csak fiúsakat vagy szexuálisat. Előre köszi.

2018. máj. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood


Death Note (ez egyes elemeiben hasonlít a Mirai Nikki-re és szerintem jobb is nála, bár nekem a MN is tetszett, de szerintem a DN a best)

2018. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A legnagyobb kedvencem a Gintama, viszont kezdő animéseknek nem ajánlom, mivel paródia, ezért a poénok nagy részét nem értenék. Rengeteg benne a szóvicc, utalás más animékre, Japán politikájára, történelmére, stb.

Illetve a legtöbb kedvencemre jellemző még ez, hogy az animékkel most ismerkedőknek nem feltétlenül valóak/nem ajánlanám őket.


Az első által írt animék (Fullmetal Alchemist, Death Note) viszont kezdők számára tökéletes alkotások, érdemes megnézni őket :)

Ha lányos animéket keresel, a shoujo és a josei kategóriában érdemes keresgélni, és ajánlom az AnimeAddictsra való regisztrációt is (magyar fordítócsapat és magyar animés oldalak közül a legnagyobb animés adatbázissal rendelkezik), ha még nem tetted volna meg.

2018. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kekkai Sensen

Shingeki no Bahamut: Genesis

Nanatsu no Taizai

2018. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Naruto
2018. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez idáig ezek lettek bejelölve nekem kedvencnek:



Aggressive Retsuko

Death Parade

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Gin no Saji

Hybrid Child

Kimi to boku

Mushishi összes

Orange

Ore Monogatari!!

Osomatsu-san

Psycho-Pass

Sakamichi no Apollon

Sakamoto Desu ga?

Toki wo Kakeru Shoujo

Uchuu Senkan Tiramisu (ez még fut, de imádom XD )


És amiket még nagyon szerettem:


91 DAYS

Boku dake ga Inai Machi

Bungo Stray Dogs

Fune wo Amu

Inuyashiki

Koi wa Amegari no You ni

Kono Danshi, Mahou ga Oshigoto Desu.

Kuragahime

Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito

Nana

No.6

Paradisse Kiss

Sarai-ya Goyou

Suki-tte Ii na yo.

Violet Evergarden

Zankyou no Terror


Egyébként, mit értesz lányos alatt? Mit szeretnél konkrétan a képernyőn látni? :)

2018. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KawaiiLara válasza:

Haikyuu ( azért mert realisztikus, ezért jobban bele tudom élni magam, másrészt pedig engem eléggé bíztatott, hogy harcoljak az álmaaim eléréséért :D )

( Röplabdás anime )

2018. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!